Pomáháme již od roku 1879

Naši hasiči

NAŠI HASIČI

Poznejte naše hasiče

Na této stránce máte možnost seznámit se s našimi hasiči. Všichni naší činnost děláme dobrovolně a zadarmo. Hasičina není pouze koníček, je to způsob života. Seznamte se:

NAŠI HASIČI

Jan Vydrař

Velitel jednotky, jednatel sboru

Honza je členem jednotky více než 20 let. Jako velitel vede jednotku sboru a vyřídí s Vámi záležitosti týkající se jednotky.

Ing. Kateřina Poláková

Hospodářka, vedoucí mladých hasičů

Kačka je u sboru 8 let, u sboru má funkci hospodářky, čísla to je její. Také vede kroužek mladých hasičů.

Jiří Vondrák

Člen sboru

Jirka je u sboru již 7 let. Pokud jde o to máknout na nějaké práci, je tím správným člověkem.

Ing. Dan Šťastný

Hasič

Dan se k jednotce a sboru přidal v roce 2020 během pandemie COVID19, jako technik vzděláním metrolog je velkým přínosem pro hasiče. Je to nadšený hasič.

Petr Svoboda

Velitel družstva, náměstek starosty sboru

Petr je jedním z otců zakladatelů jako Honza, je u jednotky 18 let. U jednotky působí jako velitel družstva a u sboru je náměstkem starosty.

Ing. Tomáš Luňák

Hasič, Technik ochrany obyvatelstva

Tomáš je u jednotky 7 let. V jednotce je hasičem a technikem ochrany obyvatelstva.

Václav Tošil

Hasič

Vašek je u sboru 7 let. U sboru je již od 11 let, v roce 2020 se stal plnohodotným hasičem.

Ing. Karel Malý

Hasič

Karel se přidal do jednotky a sboru v Covidovém roce 2020, Karel je programátor.

Mgr. Karel Polák, MBA

Starosta sboru, technik jednotky

Karel je u jednotky již 10 let. Jako starosta se stará o sbor a tedy všechny činnosti mimo jednotku. V jednotce funguje jako technik - chemik, vše co nemá motor je starostí Karla. Je členem výkonného výboru městského sdružení hasičů.

Stanislav Sládek

Hasič

Standa je u hasičů od roku 2002. V jednotce má funkci hasiče, sice je velmi časově vytížený rodinou, ale víme, že se na něm můžeme spolehnout.

Vladimíra Mindošová

Hasička

Vlaďka je u jednotky 12 let. V jednotce zastává funkci hasiče. Také se stará o organizační věci a občerstvení.

Radek Mlejnek

Zástupce velitele jednotky, hlavní strojník

Radek je u jednotky přes 15 let, zastupuje Honzu jako velitel. Zároveň vše co se týče strojní služby je doménou Radka.

Lukáš Buczek

Strojník, preventista

Lukáš je u sboru 10 let. U jednotky funguje jako strojník, momentálně má přidělený zásahový vůz Mercedes Benz. Také funguje jako preventista.

Jaroslav Tošil

Hasič, strojník

Jarda je u sboru 5 let. Bez jeho zručnosti bychom velmi těžko řešili některé problémy, které jsme nuceni řešit. Po dlouhém přemlouvání se stal dokonce členem jednotky, v jednotce zastává funkci strojníka.

Veškerá práva k obsahu na webu patří:

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska

Sbor dobrovolných hasičů Praha - Dubeč